Ubytování

Účastnící i lektoři jsou ubytováni v Domově mládeže Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy v Litomyšli. V blízkosti je koupaliště. Do centra města je to 10 – 15 minut pěšky. Adresa:

Domov mládeže VOŠP a SPgŠ,
Strakovská 1071,
570 01 Litomyšl
www.vospspgs.cz

Fotogalerie ZDE

Pokud nebudete žádat ubytování, bydlíte blízko a můžete dojíždět, vyznačte to prosím na přihlášce, abychom měli možnost přijmout více zájemců.

Opět jsou k dispozici dvě budovy – stará a nová – za rozdílné ceny ubytování.

Stará budova

Starší budova krásného Domova mládeže má pouze třílůžkové pokoje situované tak, že vždy dva pokoje mají k dispozici na jedné straně koupelnu, na druhé WC s umyvadlem. Máme k dispozici celou budovu, tedy 90 lůžek pro účastníky. Jen několik pokojů může mít přistýlku.

Lůžko stojí 350,- Kč za noc, ovšem pouze při plném obsazení pokoje. Je nutné obsazovat pokud možno všechna lůžka, jinak bude cena jednoho lůžka vyšší.

Nová budova

Nová budova má pouze dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, tedy s koupelnou a WC. K dispozici je výtah a jeden bezbariérový pokoj. V tomto pavilonu počítáme především s ubytováním rodinných příslušníků, kteří přijedou ve dvou, ale samozřejmě i všech ostatních, kteří budou mít o toto ubytování zájem. Máme opět k dispozici celou novou budovu, což je cca 60 lůžek pro účastníky.

Lůžko stojí 450,- Kč za noc, resp. cena pokoje je 900,- Kč za noc. Je tedy ve vašem zájmu obsazovat celé pokoje.

Obě budovy jsou propojeny uzavřeným proskleným přemostěním. V přízemí nové budovy je také moderní jídelna s možností propojení se zahradou.

Objednávka ubytování

Nezapomeňte v přihlášce vyznačit, ve které budově chcete být ubytováni a svého preferovaného spolubydlícího. Po přijetí a potvrzení Vaší přihlášky organizátory kurzů vyplníte (opět otevřením Vaší přihlášky na tomto webu) objednávku stravování. Po překontrolování Vámi zadaných údajů svoji přihlášku uzamknete. Po uzamčení přihlášky obdržíte e-mail s rozpisem plateb. Platbu za kurzovné, ubytování a stravu proveďte bezhotovostně na účet organizátora nejpozději do 14. 6. 2024.